כרטיס קאשבק –רוכשים וצוברים, הכי פשוט, הכי נוח

תוכן עניינים

השימוש בכרטיס אשראי טומן בחובו מספר יתרונות שהופכים אותו לאידיאלי עבור המשתמשים ופופולארי מאוד לשימוש בכל עת. הוא יעיל, הוא נוח, חוסך את הצורך ללכת עם מזומן בכיס או בארנק, מאפשר לנו לשלם את כל ההוצאות שלנו ביום אחד באופן מרוכז, אנחנו יכולים לבצע מעקב נוח אחרי כל הוצאה, ויש לנו אפשרות גם לחלק את ההוצאות לתשלומים חודשיים למשך תקופה, עם או בלי עלות נוספת.

היום, חברות אשראי מחפשות דרכים נוספות בעזרתן הן יימשכו אליהן לקוחות נוספים, אשר ירצו להזמין מהן כרטיס אשראי. אחת האופציות שעומדות בפניהן, היא לאפשר למשתמשים לבצע עסקאות ולצבור בעזרתן נקודות שיאפשרו להם ליהנות מהטבות והנחות שונות. כל חברה מציעה כרטיס עם הטבות שונות, כשלא פעם, התחרות בין החברות היא על אופי ואיכות ההטבות מחד, ומאידך, על התנאים ליהנות מהן.

דוגמא טובה לכך הוא כרטיס קאשבק. כרטיס של חברת MAX המאפשר ללקוחות לבצע עסקאות ולצבור נקודות, בעזרתן יהיה ניתן לקבל הנחות וליהנות ממבצעים שונים. בין אם זה לקניות, בין אם זה לחסכון והשקעות, ואפילו נקודות אשר ניתן להמיר אותן לכסף ברכישת כרטיס טיסה והזמנת בית מלון. כלומר, לא צריך לשלם את כל סכום הטיסה או בית המלון, אלא אפשר לשלם בנקודות, וכך מפחיתים באופן משמעותי את עלות הנסיעה.

מדוע משתלם להזמין כרטיס קאשבק?

הרעיון של כרטיס קאשבק, כאמור, הוא לקבל החזר על עסקאות שאנחנו עושים. חברת אשראי רוצה שנבצע כמה שיותר עסקאות בעזרת הכרטיס. זה מאפשר לה ליהנות מרווחים דרך בתי העסק וכן דרך הלקוחות (באופן מופחת). בתמורה היא מציעה ללקוחות אפשרות לצבור נקודות על פי אחוזים מסוימים בעסקה, כאשר צבר נקודות מסוים מאפשר לקבל הנחות, הטבות, וכאמור גם נקודות ברכישת כרטיסי טיסה.

אם עושים חישוב כלכלי, אזי שהחזקת כרטיס קאשבק ושימוש בו, יכול לייצר מצב בו על כל עסקה שמבצעים נהנים מהנחה משמעותית שיכולה לחסוך מאות ואלפי שקלים במצטבר. לכך צריך להוסיף את העובדה שהחברה לא גובה עמלה על החזקת כרטיס בשנה הראשונה, ובמהלך השנים היא מוסיפה עוד ועוד הטבות לכרטיס.

הכרטיס שמספק מסגרת אשראי נוספת

כל לקוח בבנק, נהנה ממסגרת אשראי מסוימת. מסגרת זו משרתת אותו בשביל להוציא כסף ובשביל לקבל שירותים מסוימים מהבנק. מי שמחזיק בכרטיס קאשבק, נהנה ממסגרת אשראי נוספת בלי קשר לזו שיש לו בבנק.

במילים אחרות, בעל הכרטיס יכול ליהנות משתי מסגרות אשראי שאינן קשורות זו לזו, וכך היכולת שלו להתנהל מבחינה כלכלית היא הרבה יותר נוחה וגמישה. אם מוסיפים לכך את היתרונות שיש לכרטיס, אז אין ספק שמדובר בעסקה משתלמת. מזמינים כרטיס קאשבק ונהנים מכל היתרונות שהוא מציע בכל עסקה שמבצעים.

כרטיס קאשבק